Jak szybko poprawić sobie humor?

www.pink-glasses.pl sukienki sklep internetowy

Każdy z nas czasami potrzebuje zmiany w życiu. W skrajnych przypadkach decydujemy się na zmianę pracy czy przeprowadzkę. Zwykle jednak wystarczy nam niewielka zmiana – nowiutka bluzeczka czy zmiana fryzury. Szczególnie ta ostatnia może mieć spory wpływ na nasze samopoczucie.

Zmianę humoru uznaje się za najbardziej popularny sposób na poprawę nastroju, stosowany szczególnie przez kobiety. Nowa fryzura zwykle sprawia, że czujemy się wyjątkowe i atrakcyjne. Dzięki temu każde spojrzenie w lustro wywołuje uśmiech, a podczas przechadzki po ulicy mamy wrażenie, że wszystkie oczy skierowane są tylko na nas. Dla niektórych osób tylko znaczące cięcia na głowie mają sens.

Innym wystarczy podcięcie końcówek, by poczuć się lepiej w swojej skórze. Zdarza się, że, zmiana fryzury, szczególnie ta drastyczna, może mieć także całkowicie odwrotny skutek. Właśnie dlatego, jeśli chcesz poprawić sobie humor, warto zdecydować się na wizytę u dobrze znanego i sprawdzonego fryzjera. Jeśli potrzebujesz zmiany, ale nie jesteś gotowa na trwałe ścięcie włosów czy farbowanie na ekstrawagancki kolor, weź pod uwagę niewielką zmianę stylizacji.

Ułożenie włosów to także świetny, doraźny sposób na poprawienie wyglądu i samopoczucia.