Jazda na rowerze i chodzenie po schodach, czyli ćwiczenia, jakby mimochodem

https://steelstorm.pl/pl/15-mobilnosc-i-stabilnosc https://www.swiat-diesla.pl/pol_m_Wtryskiwacze-Bosch-CR_HYUNDAI-5471.html

Wielu z nas chce dbać o sylwetkę, mieć piękne ciało i wyglądać dobrze, ale ciężko nam zmobilizować się do ćwiczeń i diety. Dlatego czasem trzeba, siebie samego, trochę oszukać i ćwiczyć tak, jakby się nie ćwiczyło. Przykładem może być choćby jazda na rowerze.

Na rower możemy wybrać się z rodziną,a nawet zabrać małe dzieci do przyczepki rowerowe ej. Wystarczy przecież dojeżdżać do pracy na dwóch kółkach przez wiosnę i lato, a nasza kondycja oraz figura zdecydowanie się poprawią. Wybierając się na rower nie traktujmy tego, jakbyśmy szli ćwiczyć ale odpoczywać i relaksować się podczas przejażdżki.

Da to o wiele lepszy efekt. Bardzo dobrym ćwiczeniem dla naszej figury i kondycji będzie także wchodzenie po schodach. Dlatego kiedy tylko możemy zrezygnujmy z windy. Zobaczymy, jak szybko będzie widać efekty. Jeśli mieszkamy lub pracujemy choćby na czwartym piętrze to jest to doskonały pomysł na codzienną porcję ruchu.

Wcale nie musimy specjalnie na te schody się wybierać, a korzystać z nich zawsze, gdy gdzieś wychodzimy.