Mgiełka do włosów własnej roboty

szczepienia.net.pl ford edge

Często w drogerii, mimo szerokiego asortymentu produktów pielęgnacyjnych, trudno jest znaleźć kosmetyk idealny dla swoich włosów. Co zatem zrobić, by dać im właśnie to, czego najbardziej potrzebują? Należy stworzyć taki kosmetyk pielęgnacyjny samodzielnie. Ostatnio dużą popularnością cieszą się mgiełki do włosów własnej, domowej produkcji. Aby zrobić taki kosmetyk przede wszystkim należy wyposażyć się w odpowiedni pojemnik z atomizerem.

Możesz go kupić na stronach internetowych lub w aptekach, jest to koszt zaledwie kilku złotych. Następnie zgromadź te produkty, które najbardziej służą twoim włosom: olejki, wcierki, witaminy oraz inne półprodukty. Je także możesz nabyć w sklepach internetowych oraz w aptekach. Bazą dla takiej mgiełki jest zawsze woda, wybierz zatem mineralną niegazowaną i zmieszaj z nią wszystkie składniki w wybranych przez siebie proporcjach.

Jeżeli przygotowujesz większą ilość produktu to dodaj także do mgiełki konserwant, który przedłuży jego trwałość i uchroni przed utratą właściwości odżywczych.