Taksówki powietrzne coraz popularniejsze

http://katalizatory-podkarpackie.pl/jaroslaw.html http://katalizatory-dolnoslaskie.pl/lubin.html

Loty wynajętym samolotem lub helikopterem to szybki transport, oszczędność czasu, a często także pieniędzy. Wynajęcie samolotu brzmi jak usługa dostępna tylko dla milionerów, a okazuje się, że nic bardziej mylnego. W Polsce działa już ponad 100 firm oferujących lot wynajętym samolotem lub śmigłowcem na dowolnej trasie.

www.cersanitrodzinnezakupy.pl

Takie powietrzne taksówki to szybki i wygodny transport szczególnie ceniony przez biznesmenów, którym zależy, aby w jak najkrótszym czasie odwiedzić kilka miast rozsianych po całej Polsce. Co ciekawe, wynajęcie samolotu lub helikoptera wcale nie musi być drogie. Jeśli naraz będzie nim podróżowało kilku pasażerów, okazuje się, że prywatna taksówka jest znacznie tańsza od lotu tradycyjnym samolotem rejsowym.

Wynajęcie samolotu lub helikoptera to także duża oszczędność czasu. Przy próbie dostania się do kilku miast w Polsce w dość krótkim czasie, trzeba liczyć się z koniecznością dostosowania się do rozkładu lotów, wiele miast nie ma także bezpośrednich połączeń. W przypadku taksówki powietrznej firma przewozowa dostosuje się do naszych życzeń, jeśli chodzi o trasę oraz godziny wylotów.