Zagrożenie dla UE

notariusz poznań cennik Komandytowa

Wielu obywateli krajów europejskich uważa, że największym zagrożeniem dla nich jest wprowadzenie euro, jako obowiązującą walutę natomiast okazuje się, że to nie jedyne zagrożenie wręcz w obliczu tych innych nim w ogóle nie jest. Europa od wielu lat stała się miejscem, do którego wiele osób z poza niej napływa, wielu szuka pracy, schronienia przed niebezpieczeństwem czyhającym w jego rodzinnym państwie, ale niestety wielu z nich szuka łatwego życia opartego na benefitach socjalnych.

Jeśli takowych nie dostają odnoszą się do Konwencji Praw Człowieka lub nadużywają słowa rasizm. Niestety takie sytuacje są coraz częstsze i chociaż Polska nie należy do tych, które posiadają wielu imigrantów jest ich coraz więcej.

Nie chodzi tutaj o rasizm tylko o to, że tak jak obywatele muszą przestrzegać obowiązków oraz praw Ci, którzy przyjeżdżają powinni czynić to również. Obywatele, którym tak często nie mogą znaleźć pracy oburzeni są dotacjami na imigrantów natomiast inne kraje Unii chętniej pomogą finansowo niż sami mieli by przyjmować kolejnych.